Styrelsen

 

download

Milan Milovanovic

Ordförande
milan@kokspennan.se
Telefon +46 722 39 90 01

 

 

 

Morgan Edström

Kassör/Vice ordförande med ansvar för medlemsfrågor
morgan@kokspennan.se
Telefon +46 70 788 20 25

 

Sofia Gustafson

Ledamot med ansvar för nyheter och kommunikation
gustafson@preopening.se
Telefon +46 73 80 00 510

 

Martin Lindstaf

Ledamot med ansvar för marknad och utbildning
martin.lindstaf@cedervallarkitekter.se
Telefon +46 704 91 55 66

No Avatar Image

Egil Johansen

Ledamot med ansvar för marknad och utbildning
egil100@online.no
Telefon +47 922 23 44 4

 

 

Suppleanter

 

download (2)

Johan Öberg Larsson

johan.oberg@storkoksbyran.se
Telefon +46 706 75 47 00

 

Camilla Dyrberg

camilla.dyrberg@storkoksbyran.se
Telefon +46 761 43 56 00

 

+46 736 23 39 12

Telefon +46 736 23 39 12
tobias.berglin@cedervallarkitekter.se

SHARE ON