Styrelsen

 

download

Milan Milovanovic

Ordförande
milan@kokspennan.se
Telefon +46 722 39 90 01

 

download (1)

Håkan Sjöström

Kassör/Vice ordförande med ansvar för medlemsfrågor
hakan.sjostrom@storkoksbyran.se
Telefon +46 703 32 33 00

 

hans_s

Hans Magnusson

Ledamot med ansvar för nyheter och kommunikation
hans.magnusson@cedervallarkitekter.se
Telefon +46 762 55 73 86

 

martin_l

Martin Lindstaf

Ledamot med ansvar för marknad och utbildning
martin.lindstaf@cedervallarkitekter.se
Telefon +46 704 91 55 66

No Avatar Image

Egil Johansen

Ledamot med ansvar för marknad och utbildning
egil100@online.no
Telefon +47 922 23 44 4

 

 

Suppleanter

 

download (2)

Johan Öberg Larsson

johan.oberg@storkoksbyran.se
Telefon +46 706 75 47 00

linda_la

Linda Larsson

linda.larsson@storkoksbyran.se
Telefon +46 761 43 58 00

No Avatar Image

Camilla Dyrberg

camilla.dyrberg@storkoksbyran.se
Telefon +46 761 43 56 00

 

 

 

SHARE ON