Leden

LEDENLIJST FCSI NEDERLAND

CONSULTANT LEDEN:

 

 

Remko_van_der_Graaff

Remko van der Graaff
AAG B.V.
Specialist in de wereld van eten, drinken & gastvrijheid
T: 073-6409738
M: 06-12927109
E: r.vandergraaff@aag.nl
W: http://www.aag.nl

 

Stijn Creemers
AAG B.V.
Specialist in de wereld van eten, drinken & gastvrijheid
T: 073-735409777
E: S.Creemers@aag.nl
W: http://www.aag.nl

Ronald_Lekkerkerker

 

Ronald Lekkerkerker
Dedoreon
Strategisch Consultant Expertise Zorgmarkt
M: 06-29071710
E: info@dedoreon.nl
W: http://www.dedoreon.nl

Pasfoto Pieter vierkant (7)

Pieter van de Graaf
The Food Office
M: 06-25066315
E: pieter@thefoodoffice.nl
W: www.thefoodoffice.nl 

Robert Ketelarij2

Robert Ketelarij
FOODLINQ
M: 06-10450880
E: info@food-linq.com
W: http://www.foodlinq.com

 

Anton_Francois

Anton François
François Hospitality Services
Consultant
M: 06-53491406
E: antonfrancois@me.com                                                                  
W: http://www.afhs.nl

 

Tom_Rietveld

Tom Rietveld
Horeca & Catering
T: 036-3030500
M: 06-25050151
E: t.rietveld@htcconcepts.nl
W: http://htcadvies.nl

 

Natascha Boerkamp
HTC Advies
M: 06-53290152
E: n.boerkamp@htc-atir.nl
W: http://htcadvies.nl

 

N_Masselink

Niels Masselink
JRM Food & Facilities
Consultant
T: 0314-842117
E: n.masselink@jrm-ff.nl
W: http://www.jrm-ff.nl

 

Stef_Meyer

Stef Meyer
JRM Food & Facilities
Consultant
T: 0314-842117
E: s.meyer@jrm-ff.nl
W: http://www.jrm-ff.nl

 

 

Gerben_van_der_molen

Gerben van der Molen
Starsdesign
Consultant
T: 010-4125533
E: g.vdmolen@starsdesign.nl
W: http://www.starsdesign.nl

 

Rob Diemel
Strategisch Advies Centrum B.V.
Consultant
M: 06-26210762
E: rob@strac.eu
W: www.strategischadviescentrum.nl

 

 

 

EMERITUS LEDEN:

Nico Elshof
T: 076-5151912
E: elshof.foodfacilityid@wxs.nl

Henk Kloosterhuis
T: 030-2581239
E: henk@kloosterhuis.nl

Rob Janssen
T: 0314-842117
E: r.janssen@jrm-ff.nl

 

SPONSOR LEDEN:

Vincent van Arler
Beuk Horeca B.V.
Leverancier horeca apparatuur
T: 030-2410666
E: v.arler@beukhoreca.nl
W: http://www.beukhoreca.nl

Marco van Vulpen
Electrolux Nederland
Leverancier horeca apparatuur
T: 0172-468468
E: marco.van-vulpen@electrolux.nl
W: http://www.electrolux.nl

Paul de Jong
Hoshizaki Europe B.V.
Leverancier horeca apparatuur
T: 020-6918499
E: dejong@hoshizaki.nl
W: http://www.hoshizaki-europe.com

Yvo Berendsen
Küppersbusch Grootkeuken B.V.
T: 06-55741938
E: yvo.berendsen@kueppersbusch.nl
W: http://www.kueppersbusch.nl

Bart Jasperse
Meiko Nederland B.V.
T: 0180-644360
M: 06-35124036
E: jab@meiko.nl
W: http://www.meiko.nl

Jos Sauer
Metos B.V.
M: 06-54950464
E: jos.sauer@metos.nl
W: http://www.metos.nl

Jaap Hoogland
Rusink Interieur B.V.
T: 0315-241404
E: j.hoogland@rusink.nl
W: http://www.rusink.nl

Luc Zwaanenburg
Temp-rite
T: 076-5424343
E: lz@temp-rite.nl
W: http://www.temp-rite.nl

Ruth Vianen
Vianen Kitchen Ventilation
T: 0348-416300
M: 06-12739411
E: r.vianen@vianenkvs.nl
W: http://www.vianenkvs.nl

Bart Lemstra
Winterhalter B.V.
T: 0161-220520
E: blemstra@winterhalter.nl
W: http://www.winterhalter.nl

Ton Kroone
Daily Fresh Food B.V.
Corporate
M: 06-53475505
E: t.kroone@dailyfreshfood.nl
W: www.dailyfreshfood.nl

Peter Tangelder
MKN Maschinenfabrik Kurt Neubauer GmbH
Corporate
M: 06-50415206
E: tan@mkn.de
W: www.mkn.eu

 

 

SHARE ON